14:43 26.06.2024
Новини
На одній із споруд в Елладі було висічено: «Якщо хочеш бути сильним – бігай, якщо хочеш бути красивим – бігай, якщо хочеш бути розумним – бігай». Рух – це ознака повноцінного життя. Кожен з нас може інвестувати у своє здоров’я, і ці інвестиції – ніщо інше, як звичайна активність. Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід «Рух – це здорово» став певним поштовхом до зміни способу життя в ПТУ №54 смт Котельва. Бажаємо вам завжди бути в формі й не боятися нових починань!
13:41 07.06.2024
День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України
А там десь, над хмарами, вони все ще посміхаються до нас… Тільки ми вже не бачимо їх… 4 червня – День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України.09:01 04.06.2024
З 2014 року понад мільйон українських воїнів стали на захист України — кожного з нас, нашого укладу життя та цінностей. Проте часто ціну, яку платять українські воїни, неможливо повернути.
15:00 27.05.2024
Тренінг з ментального здоров’я
Триває війна… ми відчуваємо тривогу та страх, коли чуємо сирену, читаємо та дивимось новини… Важко концентруватися на чомусь, крім новин і переживань за рідних, друзів і тих, хто сміливо бореться на фронті. Все це виснажує мозок — але ж цього тільки і чекає ворог. Тому важливо вміти та знати як подбати про власне ментальне (психічне) здоров’я у нелегкий час випробувань. Як допомогти собі долати стрес і відновлювати рівновагу навчалися здобувачі освіти ПТУ №54 смт Котельва на тренінгу «Ментальне здоров’я: як подбати про себе?». Наш ресурс – наша зброя, головне для нас зараз – вміти сформувати міцну внутрішню опору, яка дасть змогу протистояти умовам сьогодення… Ми згуртовані, дружні та сильні духом! Тому не падаємо духом і зміцнюємо ментальне здоров’я!14:23 27.05.2024
Ось і настала довгоочікувана мить, коли 22 кваліфікованих робітників, які навчалися за професією «Тракторист-машиніст с/г виробництва» вирушили в самостійне життя. Це був рік наполегливої праці, рік досягнень, рік насолоди від спілкування з одногрупниками, педагогами. Від щирого серця вітаємо усіх, хто витримав усе це, і дійшов до фінішу! Багато гарних справ чекає на вас. Тож упевнено, з гордо піднятою головою крокуйте по життю! Пізнавайте, дерзайте і ніколи не здавайтесь!
21:58 24.05.2024
Візитівка ПТУ №54 смт Котельва Полтавської області в межах конкурсу "МОТИВАЦІЯ НЕСКОРЕНИХ 2.0"
Візитівка створена здобувачами освіти Олександром Яськом, Ангеліною Нестеренко, Дарією Зайцевою, Валентином Міняйлом.15:45 23.05.2024
Вшанування пам’яті 80-х роковин депортації кримських татар
18 травня 1944 року кримські татари були затавровані радянським режимом як "зрадники" і насильно депортовані зі своєї батьківщини. Згадували про жертв геноциду кримськотатарського народу з Криму, про природнє право людини жити на своїй землі здобувачі освіти ПТУ №54 смт Котельва на виховному заході «80 років недолі». Через насильницьку депортацію понад 190 тисяч кримських татар втратили дім, батьківщину, рідних, а багато хто – і життя. «Сказати, що така депортація була порятунком, може хіба що людина, спроможна назвати Голодомор дієтою, а газові камери – вентиляцією легень», - вважає історик Олександр Палій.14:16 23.05.2024
16 травня – День вишиванки, яка нині є символом належності, нескореності, бронею, що покриває наші змучені болем, але сповнені любов‘ю серця.
09:03 16.05.2024
Кожного дня нам доводиться робити певний вибір і приймати рішення, однак вибір професії – є одним з найважливіших. Це складний і відповідальний крок у житті кожного, тому його потрібно робити свідомо й обдумано.
16:27 01.05.2024