A A A K K K
для людей з порушеннями зору
ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 54
38600, смт Котельва Полтавської області, вул. Покровська, буд. 9

Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» з кваліфікацією слюсаря і водія категорії «С»

Родючі поля українські. Та треба вміти дати їм раду. Але це не просто і нелегко. Земля любить людей дбайливих, працьовитих, відповідальних. І тільки таких щедро одарює своїми плодами.

Вирощування с/г продукції складний процес, якому навчають в стінах нашого училища. Під час оволодіння даною професією учні вивчають основи землеробства, будову та обслуговування тракторів, автомобілів та с/г машин. Ґрунтовно вивчають правила дорожнього руху та основи керування транспортними засобами. Для цього обладнані спеціальні кабінети та лабораторії.

На уроках виробничого навчання учні оволодівають навиками водіння тракторів, автомобілів, вчаться комплектувати агрегати, а також виконувати їх обслуговування та ремонт.

Здобуті знання та вміння закріплюються під час виробничої практики в сільськогосподарських підприємствах, де юнаки працюють трактористами, помічниками комбайнерів, слюсарями.

Після закінчення училища випускники мають можливість отримати кваліфікацію тракториста-машиніста, водія категорії «А», «В» і «С», слюсаря, комбайнера з одержанням відповідних посвідчень, диплома та атестата про повну середню освіту.

Наші випускники працюють у кожному підприємстві району. Про їхні трудові досягнення не раз повідомляли районні та обласні засоби інформації, їх імена занесені на Дошку пошани.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Моя майбутня професія

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень