A A A K K K
для людей з порушеннями зору
ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 54
38600, смт Котельва Полтавської області, вул. Покровська, буд. 9

День примирення

Дата: 08.05.2025 08:30
Кількість переглядів: 21

День пам'яті та примирення вшановують в Україні з 8 травня 2015 року, в річницю перемоги над нацизмом в Європі.

Україна втретє відзначає цю дату в умовах повномасштабної збройної агресії росії. Наша боротьба триває щоденно від 2014 року. У ПТУ №54 смт Котельва вшанували світлою пам’яттю всіх, хто віддав своє життя за вільну Україну, через вторгнення російської федерації, згадали 12 випускників, які загинули в сьогоднішній війні, поклали квіти до меморіальної дошки Самойловича Анатолія. На годині мужності «Пам`ять заради майбутнього» присутні висловили повагу та вдячність усім борцям із нацизмом, увічнили пам'ять про загиблих воїнів і жертв найкривавішої і найжорстокішої в історії людства війни, склали шану потерпілим від військових і цивільних збройних конфліктів, захисникам, які зараз боронять незалежність нашої держави, для того, щоб життя продовжувалось.

День пам’яті та примирення – є нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.

Найважливішим підсумком війни має бути вміння цінувати мир. Пам'ятаємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає.

Слава Україні! Героям слава!

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Моя майбутня професія

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень