A A A K K K
для людей з порушеннями зору
ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 54
38600, смт Котельва Полтавської області, вул. Покровська, буд. 9

МЕТОДИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ

Дата: 12.01.2024 09:22
Кількість переглядів: 68

"Методичний тиждень: Обмін досвідом та підвищення професійної майстерності"

У сучасних умовах освіти ключовим фактором успіху є постійне вдосконалення та обмін досвідом серед педагогічних працівників. Один із ефективних інструментів для цього – проведення методичного тижня, під час якого викладачі та майстри в/н мають можливість обговорити актуальні питання, поділитися своїм досвідом та взаємодіяти для досягнення кращих результатів у навчанні та вихованні.

Однією з ключових цілей цього заходу є створення сприятливого середовища для обміну ідеями. Педагогічні працівники отримують можливість висловити свої інноваційні підходи до навчання, поділитися труднощами та власними успіхами. Це сприяє взаємному збагаченню та стимулює педагогічну активність.

Перед початком методичного тижня формується план заходів, який включає в себе різноманітні методичні заходи. Учасники отримують можливість вибрати ті теми, які їх найбільше цікавлять, та активно брати участь у дискусіях.

Серед тем, які можуть бути висвітлені на методичному тижні, - це впровадження інноваційних методик навчання, розвиток міжпредметних зв'язків, робота з обдарованими дітьми, психологічний супровід учнів тощо. Також важливо враховувати актуальні педагогічні тенденції та виклики, з якими стикається освітній процес в сучасному світі.

Методичний тиждень сприяє реалізації єдиної методичної проблемної теми у навчальному закладі, розбудові співпраці між педагогічними працівниками. Це також дозволяє забезпечити системність у використанні новаторських методів навчання та ефективніше впроваджувати їх у практику.

Не менш важливою є можливість взяти участь у методичному тижні для молодих педагогів, що тільки розпочинають свою кар'єру. Вони мають можливість отримати поради від досвідчених колег, засвоїти найкращі педагогічні практики та відчути підтримку колективу.

Методичний тиждень в училищі – це не лише час для обговорення питань професійного зростання, але й час для побудови та зміцнення тісних взаємовідносин серед педагогічного колективу. Обмін досвідом та спільна робота сприяють підвищенню якості освіти та формуванню єдиної команди, орієнтованої на досягнення високих результатів у вихованні та навчанні учнів.

Методичний итиждень проходив з 8 по 12 січня. Були проведені такі заходи:

Аукціон педагогічних ідей: Від творчої особистостідо нових технологій навчання"

Круглий стіл: "Цифрова компетентність - важливий компонент у професійній діяльності педагога"

Методична панорама: "Використання навчальних відео в освітньому процесі"

Педагогічна майстерня: "Використання інструментів платформи Всеосвіта" (методист Тамара Лугова, розповіла про новинки у створенні тестів та покроково показала як створюються різні типи тестувань на Всеосвіті)

Школа педагога-початківця: " Атестація та підвищення кваліфічкації - сходинки зростання професійної компетентності педагогічних працівників"

Методичний фестиваль: " Я хочу з вами поділитися..."

Випущено "Методичний бюлетень" - "Штучний інтелект (ШІ) в освіті"

Підсумки методичного тижня розглянуто на засіданні педагогічної ради

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Моя майбутня професія

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень