Акція «НАЦІОНАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ ЧИТАННЯ»
Читання – це корисно, цікаво, важливо, сучасно?
На ці питання кожен має свої відповіді. Саме, щоб поділитись ними, розширити свій читацький кругозір, з 04 по 10 грудня проводилася Всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична Акція «Національний тиждень читання». В пошуках відповідей здобувачі освіти ПТУ №54 відвідали Котелевську центральну бібліотеку, де стали учасниками низки заходів.
Ми хочемо, щоб читання стало повсякденною звичкою кожного українця, а наша Акція гарною традицією об’єднуватися навколо читання, ділитися своїми великими і маленькими персональними читацькими рейтингами, обговорювати прочитане, підтримувати українську книжку, надто в такий темний і крихкий час для нашої країни, її культури зокрема. Нехай Національний тиждень читання надихає Вас, ваших друзів, рідних, колег відвідати бібліотеку чи книгарню!