A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 54
38600, смт Котельва Полтавської області, вул. Покровська, буд. 9

Євроінтеграція

До Дня Європи в Україні 19.05.2018 року у навчальному закладі керівниками груп була проведена година спілкування 18 травня.

 

 

Кохання – це святе почуття, яке заслуговує на свій день, на своє свято.
І ось таке свято є, є такий день. Він відзначається особливо, майже по
всму світу 14 лютого. Це свято не оминуло і наше училище. У закладі відбувся відкритий захід.

  

7 грудня цього року була проведена година інформації стосовно євроатлантичної інтеграції України. Учні переглянули відеоролики: «Що таке євроінтеграція  та відношення до цього населення України», «Символи Європейського Союзу», «Україна – європейська країна». Доповідачем було зачитано визначення,  що таке європейська інтеграція та Європейський Союз, інформовано про заяви президента України Петра Порошенка на саміті «Східне партнерство» 24 листопада в Брюселі.

6 грудня викладачем англійської мови був проведений відкритий урок “Європейська співдружність: історія створення та культура”.

21.09.2017 року в ПТУ №54 була проведена  година спілкування з питань державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції України. Було обговорено сучасний стан і перспективи української євроінтеграції. Учні переглянули інтерв’ю з Любов Акуленко, виконавчого директора українського центру європейської політики, про сучасний стан євроінтеграції.


 

Година спілкування «В чому полягає сутність європейських цінностей ?»

16.12.2019 керівниками груп була проведена година спілкування на тему «В чому полягає сутність європейських цінностей ?»  в рамках Плану заходів що до реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України. 

10:04 16.12.2019

Година інформації «Чому євроінтеграція важлива для України?»

19.09.2019 керівниками груп була проведена година спілкування на тему «В чому полягає сутність європейських цінностей ?»  в рамках Плану заходів що до реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України. 

10:04 19.09.2019

Пізнай себе - знайди роботу.

У закладі 3 квітня відбулася зустріч учнів випускних груп з провідним фахівцем з питань зайнятості Котелевської районної філії Полтавського ДУЗ. Олександра Сергіївна познайомила присутніх з  послугами центру зайнятості та можливостями  працевлаштування в Україні і за її межами.

09:50 04.04.2019

Що таке НАТО?

У навчальному заладі для учнів першого курсу була проведена година інформації.

09:21 21.09.2018

День Закоханих

Кохання – це святе почуття, яке заслуговує на свій день, на своє свято. І ось таке свято є, є такий день. Він відзначається особливо, майже по всму світу 14 лютого. Це свято не оминуло і наше училище. У закладі відбувся відкритий захід.

08:28 15.02.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Моя майбутня професія

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень