A A A K K K
для людей з порушеннями зору
ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 54
38600, смт Котельва Полтавської області, вул. Покровська, буд. 9

Євроінтеграція

До Дня Європи в Україні 19.05.2018 року у навчальному закладі керівниками груп була проведена година спілкування 18 травня.

 

 

Кохання – це святе почуття, яке заслуговує на свій день, на своє свято.
І ось таке свято є, є такий день. Він відзначається особливо, майже по
всму світу 14 лютого. Це свято не оминуло і наше училище. У закладі відбувся відкритий захід.

  

7 грудня цього року була проведена година інформації стосовно євроатлантичної інтеграції України. Учні переглянули відеоролики: «Що таке євроінтеграція  та відношення до цього населення України», «Символи Європейського Союзу», «Україна – європейська країна». Доповідачем було зачитано визначення,  що таке європейська інтеграція та Європейський Союз, інформовано про заяви президента України Петра Порошенка на саміті «Східне партнерство» 24 листопада в Брюселі.

6 грудня викладачем англійської мови був проведений відкритий урок “Європейська співдружність: історія створення та культура”.

21.09.2017 року в ПТУ №54 була проведена  година спілкування з питань державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції України. Було обговорено сучасний стан і перспективи української євроінтеграції. Учні переглянули інтерв’ю з Любов Акуленко, виконавчого директора українського центру європейської політики, про сучасний стан євроінтеграції.


 

Дата: від до Скинути

Година спілкування «В чому полягає сутність європейських цінностей ?»

16.12.2019 керівниками груп була проведена година спілкування на тему «В чому полягає сутність європейських цінностей ?»  в рамках Плану заходів що до реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України. 

10:04 16.12.2019

Година інформації «Чому євроінтеграція важлива для України?»

19.09.2019 керівниками груп була проведена година спілкування на тему «В чому полягає сутність європейських цінностей ?»  в рамках Плану заходів що до реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України. 

10:04 19.09.2019

Пізнай себе - знайди роботу.

У закладі 3 квітня відбулася зустріч учнів випускних груп з провідним фахівцем з питань зайнятості Котелевської районної філії Полтавського ДУЗ. Олександра Сергіївна познайомила присутніх з  послугами центру зайнятості та можливостями  працевлаштування в Україні і за її межами.

09:50 04.04.2019

Що таке НАТО?

У навчальному заладі для учнів першого курсу була проведена година інформації.

09:21 21.09.2018

День Закоханих

Кохання – це святе почуття, яке заслуговує на свій день, на своє свято. І ось таке свято є, є такий день. Він відзначається особливо, майже по всму світу 14 лютого. Це свято не оминуло і наше училище. У закладі відбувся відкритий захід.

08:28 15.02.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Моя майбутня професія

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень