A A A K K K
для людей з порушеннями зору
ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 54
38600, смт Котельва Полтавської області, вул. Покровська, буд. 9

матеріали сайту УЦОЯО

ЗНО-2022

Випускникам 2022 року потрібно обов’язково пройти державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання. До цієї категорії належать і  випускники професійно-технічних закладів освіти, які цього року здобувають повну загальну середню освіту.

Випускники 2022 року реєструються на ЗНО в тому закладі освіти, де вони навчаються.

Випускники 2022 року мають обов’язково скласти тести (тобто пройти ДПА у формі ЗНО) з таких предметів:

 • українська мова;
 • математика;
 • історія України або іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька) – за вибором випускника;
 • четвертий предмет за вибором випускника (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Для вступу до закладів вищої освіти  випускники 2022 року пройти зовнішнє оцінювання (ЗНО) з тих предметів, які потрібні для вступу до конкретного вишу (наприклад, українська мова, математика, фізика тощо). 

Щоб  правильно визначити, які предмети треба скласти для вступу в заклад вищої освіти, учасникам потрібно:

 1. Визначитися, яку спеціальність (професію) вони хочуть опанувати.
 2. Знайти перелік закладів освіти, які готують таку спеціальність.
 3. На сайті цих вищих навчальних закладів   ознайомитися з переліком конкурсних предметів ЗНО на обрану спеціальність. Такий перелік буде передбачений умовами прийому до закладів вищої освіти. З ним також можна буде ознайомитися на сайті Освіта.ua.

 

 

 

 

 

 

ВАЖЛИВО!!!

Які результати потрібні для ДПА, а які – для вступу до Закладу вищої освіти 

Важливо пам’ятати, що тести з деяких предметів різняться залежно від того, чи складається цей предмет як ДПА, чи як вступний іспит до Закладу вищої освіти.

Так, існують окремі тести з української мови та з української мови і літератури. Як ДПА зараховують тільки результат виконання завдань з української мови. Для вступу можуть знадобитися або результати з української мови, або з української мови і літератури. Це залежить від спеціальності, на яку має намір вступати учасник.

Окрім того, у переліку предметів ЗНО є математика і математика (завдання рівня стандарту). Як результат ДПА з математики зараховують результат виконання завдань рівня стандарту (якщо випускник вивчав у математику на рівні стандарту) або всіх завдань тесту (якщо випускник вивчав математику на профільному рівні). Для вступу до закладів вищої освіти потрібні результати виконання всіх завдань тесту з математики. 

Для державної підсумкової атестації з історії України враховують результат виконання завдань частини «Період XX – початок XXI століття». Для вступу до закладу вищої освіти потрібні результати виконання всіх завдань тесту.

Як результат ДПА з іноземної мови (англійськоїіспанськоїнімецької або французької) буде зараховано результат виконання завдань рівня стандарту (якщо випускник вивчав цю іноземну мову на рівні стандарту) або всіх завдань тесту (якщо випускник вивчав цю іноземну мову на профільному рівні). Для вступу до закладів вищої освіти потрібні результати виконання всіх завдань тесту з іноземної мови. 

        На момент реєстрації (яка проходитиме у навчальному закладі) учень повинен знати:

 1. Чи вступатиме до Закладу вищої освіти.
 2. З яких предметів потрібно мати бали у сертифікаті ЗНО.
 3. Здати чітку копію паспорта 
 4. Здати 2 фото  3×4, яка відповідає досягнутому віку

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Моя майбутня професія

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень