A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 54
38600, смт Котельва Полтавської області, вул. Островського, буд. 9

​​​​​​​ЗНО


 

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ!!!

Онлайн-підготовка до ЗНО «Будь розумним/Be Smart»,  яка дає змогу отримати безкоштовний доступ до курсів підготовки з української мови та літератури, історії України, математики, фізики, хімії, біології, географії, англійської мови. Кожен курс містить відеолекції, тренувальні та підсумкові тести у форматі ЗНО.

http://besmart.eduget.com

 

САЙТИ ПО ЗНО

http://znoclub.com/ http://zno-kharkiv.org.ua http://ru.osvita.ua/test/43432/ http://www.unian.ua/society/994128-u-2015-rotsi-u-zno-vvedut-obovyazkovi-testi-z-ukrajinskoji-movi-ta-literaturi.html  (http://education-ua.org/ua/articles/316-viznachennya-rezultativ-zovnishnogo-nezalezhnogo-otsinyuvannya-stari-problemi-ta-novi-perspektivi). http://testportal.gov.ua/osoblyvosti/

11:17 23.05.2018

День здачі ЗНО: знайте сценарій!

Абітурієнти минулих років по-різному розповідають про день здачі незалежного тестування: одні вас можуть налякати серйозністю, інші навпаки скажуть, що не треба ні про що хвилюватися – все пройде! Хвилюватися дійсно не потрібно, проте все ж таки необхідно знати сценарій здачі ЗНО для того, щоб все розуміти та усвідомлювати.

11:16 23.05.2018

Державна підсумкова атестація у формі зовнішнього незалежного оцінювання

Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію за шкалою 1–12 балів. Першим обов’язковим предметом ДПА є українська мова і література (частина з української мови). Другим – за вибором випускника: математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття). Третій предмет випускники обирають самостійно із запропонованого вище переліку.

11:14 23.05.2018

Установлення «порогового бала»

Для визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал», тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Засідання з визначення порогового бала транслюється онлайн. У 2018 році пороговий бал з математики, української мови і літератури, іноземних мов, біології буде визначено до 14 червня, з історії України, географії, фізики, хімії – до 20 червня.  Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат зовнішнього оцінювання з цього предмета для вступу до вищих навчальних закладів. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів і матимуть право брати участь у конкурсному відборі під час вступу на навчання

11:14 23.05.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Моя майбутня професія

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень